Co w naszej gminie?

• autor: 1marcinxd, 2012-06-30 17:17

W naszej gminie oprócz Jezioraka funkcjonują jeszcze cztery drużyny - LZS Rzeczyca Długa, Termopol Żabno, LZS Wola Rzeczycka i Radosan Radomyśl. Teraz na koniec sezonu przybliżymy państwu jak wszystkie drużyny prezentowały się w sezonie 2011/2012!

LZS Rzeczyca Długa - 3 miejsce, klasa A grupa I
Najwyżej uplasowana drużyna w tym sezonie z naszej gminy. Od 3 sezonów gra w klasie A i wszystkie sezony może zaliczyć do udanych. Ten szczególnie ponieważ do samego końca mieli szanse na grę w barażach o awans. Drużyna znajdująca się na obrzeżach Stalowej Woli ma spory potencjał i za rok może namieszać w swojej lidze, ale.. może zdarzyć się i tak że Rzeczycę przeniosą do naszej grupy. Oby bo były by bliższe wyjazdy! I kolejne derby gminy!!

Termopol Żabno - 1 miejsce, klasa B grupa II
Zespół z Żabna po 7 latach powraca do A klasy i za rok będzie znajdował się w naszej lidze. W tym sezonie Termopol od samego początku znajdował się na czele tabeli i do samego końca tej lokaty nie opuścił. Przez cały sezon stracili tylko 9 punktów ale przez cały sezon czół na swoich plecach oddech Zbydniowianki która jednak nie zdołała ich wyprzedzić. W rundzie wiosennej w zespole Termopolu grał nasz zawodnik - Mariusz Pasztaleniec. Natomiast drugim strzelcem drużyny jest nasz były zawodnik - Dawid Kawęcki.

LZS Wola Rzeczycka - 4 miejsce, klasa B grupa II
Kolejna drużyna występująca w klasie B z naszej gminy. Sezon w miarę udany ale niestety do awansu sporo im zabrakło. Zespół z wielkimi tradycjami oraz ciekawą historią będzie próbował za rok wydostać się z najniższej klasy rozgrywek w naszym regionie i po wielu latach wrócić do A klasy.

Radosan Radomyśl - 5 miejsce, klasa B grupa II
Spadkowicz bardzo słabo zaprezentował się na starych śmieciach. Na początku głównym celem był powrót do A klasy natomiast plan nie wypalił. Drużyna od wiosny zaczęła stawiać na swoich młodych wychowanków którzy na razie jakoś sobie radzą w tej lidze ale za kilka lat mogą stworzyć świetny zespół.

autor: ~zabniak 2012-07-01 20:21:32

avatar ostatnio gralismy w A klasie w sezonie 2004/2005 takze 7 lat nas tam nie bylo i 7 sezonów poprawcie sobie to bo napisaliscie ze 8