Strona klubowa

Aktualności

Wyniki baraży numer 1

• autor: 1marcinxd, 2012-06-25 11:53

Pierwsze mecze o prawo gry w klasie okręgowej oraz klasie były wspaniałym finałem piłkarskiego sezonu w podokręgu Stalowa Wola. Mnóstwo goli, rzuty karne, czerwone kartki i emocje do ostatnich sekund. Środowe rewanże zapowiadają się fantastycznie!

GOŚCIE ZADOWOLENI

Mimo porażek walczący o pozostanie w klasie okręgowej piłkarze Wisanu Skopanie i Orła Rudnik mogli być zadowoleni. W rewanżach wystarczy im wygrana 1:0 lub 2:1…

Sanna Zaklików – Orzeł Rudnik 3:2 (1:1).
Kozłowski 39, Trela 53, T. Baran 80 – Młynarski 16, Skoczylas 65.
Sanna: Janicki – Ławryszyn, Bzymek, Krzysztof Koczwara (85 Kamil Koczwara, M. Baran – Skoczyński, Odrzywolski, Trela (85 Ptak), T. Baran – Zakościelny, Kozłowski.
Orzeł: Kusy – Szopa, Zieliński, Madej, Chamera – Kaczor, Młynarski, Wołcz, Niedbała – Pędlowski, Skoczylas.
Czerwona kartka: Niedbała (O, 75 min., za drugą żółtą).
Żółte: Bzymek, M. Baran, Ławryszyn, Zakościelny (S), Madej, Niedbała, Szopa, Zieliński (O).
Sędziował: Mariusz Złotek z Gorzyc.
Widzów 250.
  • Kto wie jakby się potoczyło by to spotkanie gdyby w 12 minucie Skoczyński wykorzystał rzut karny. Piłkarz gospodarzy nie wytrzymał jednak nerwowo i nie zdołał pokonać Kusego. Później trwał już twardy bój, w którym wiele pracy miał bardzo dobrze prowadzący zawody arbiter z Gorzyc.

Advit Łętownia – Wisan Skopanie 3:2 (3:1).
Baran 3 z karnego, Kruczkowski 36, Kida 39 - M. Lis 42, Szlęzak 62.
  • Po 39 minutach gry łętowianie prowadzili 3:0, ale w drugiej połowie opadli z sił i z ledwością utrzymali zwycięstwo. W Wisanie jokerem okazał się junior Marcin Szlęzak, który zdobył bardzo ważnego gola.

GOLE Z POŁOWY!

W barażach walczyli także wicemistrzowie klasy B z zespołami z klasy A, pierwsze mecze rozegrane zostały na boiskach zespołów z niższej ligi.
Korona Bojanów - Kolejarz Knapy 3:7 (3:3),
Piątek, Marut, Jarosz - Wójciak 4, Barszcz, Polek, samobójcza.
Kolejarz: K. Wójciak – A. Wójciak, K. Polek, D. Polek, Barszcz - Leszkowicz, Smykla, Krzemiński, Tyniec - Syska, Lipski.
  • Aż cztery gole dla Kolejarza strzelił Karol Wójciak, w tym jednego z… połowy boiska.
- Poszła "lufa” z wiatrem, bramkarz nie był przygotowany na taki strzał – opowiada Adam Wójciak, prezes Kolejarza

Zbydniowianka Zbydniów - LKS Brzyska Wola 1:2 (1:0),
Ryba 30 z karnego – Kasowski 60, Wnuk 70.
  • Piłkarz gości, Patryk Wnuk, zdobył bramkę z połowy boiska, piłka skozłowała przed bramkarzem i wpadła do siatki.

Sparta II Groble - Staromieszczanka Stare Miasto 2:1 (1:1),
Wraga, Wojtanowicz dla Sparty.
Sparta II: Wilk – Baran, Cisek, Kolano, J. Sarzyński - Woźniak, Kida (60 Robótka), Wraga, P. Baran (75 Puchalski) – D. Sarzyński, Wojtanowicz (65 Kusik).
  • Ładną bramkę zdobył Krystian Wraga, który kiwnął dwóch obrońców i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

LKS Brzóza Królewska - Czarni Lipa 3:0 (2:0).
  • Goście w 47 minucie nie wykorzystali rzutu karnego, strzał Filipa Rusinka obronił bramkarz gospodarzy.