Strona klubowa

Aktualności

Łęg Stany - Jeziorak Chwałowice 1:1

• autor: bartek000, 2012-06-03 20:18

Jeziorak w 23 kolejce klasy A podzielił się punktami z Łęgiem Stany, choć po pierwszej połowie Jeziorak prowadził 1:0 po bramce Krzysztofa Oźgi, dla którego było to 15 trafienie w tym sezonie.

Mecz rozpoczął się od przewagi Łęgu, lecz ich dominacja trwała tylko 20 min, lecz przez ten czas drużyna gospodarzy mogła wysoko prowadzić, lecz strzały kierowane na bramkę Marcina Iberle były niecelne. Jeziorak wskoczył na wysokie obroty i zaczął ostro walczyć o zdobycie bramki lecz wszystkie piłki minimalnie mijały poprzeczkę. Pierwszą bramkę jaką ujrzeliśmy w tym spotkaniu był autorstwa najlepszego snajpera Jezioraka Krzysztofa Oźgi dla którego było to 15 trafienie w sezonie. Akcję rozpoczął Marcin Kurkiewicz który prawą stroną boiska minął 2 zawodników gospodarzy i dograł piłkę pod nogi Krzyśka który strzałem w lewy róg pokonał bramkarza gospodarzy. Po zdobytej bramce Jeziorak chciał podwyższyć prowadzenie lecz strzały na bramkę były niecelne i sędzia pierwszą połowę zakończył wynikiem 1:0 dla Jezioraka.

Drugą połowę dobrze zaczęli gospodarze którzy oddawali mocne strzały na bramkę Marcina które na nasze szczęście nie trafiały do bramki. W 65' po wrzutce z lewej strony boiska zawodnik Łęgu lekko musną piłkę która odbiła się od słupka i wylądowała pod nogami zawodnika Łęgu Stany który dobitką wyrównał wynik meczu. Jeziorak po straconej bramce "szukał" zwycięskiej bramki lecz piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki Łęgu. W 90' sędzia nie podyktował ewidentnego rzutu karnego na naszym napastniku Krzyśku. Sędziowie w tym meczu popełniali karygodne błędy, gdyby sędziowie nie sędziowali w jedną stronę na pewno wygralibyśmy ten mecz, ale cóż 1 pkt też nas cieszy tym bardziej że w pierwszej jedenastce znalazł się jeden junior oraz dwóch piłkarzu kiedy ostatnio grali w Jezioraku bardzo dawno temu. Natomiast na rezerwie było dwóch juniorów którzy jeszcze nigdy (nawet w sparingu) nie grali w seniorach!

Łęg Kopcie - Jeziorak Chwałowice 1:1