Strona klubowa

Aktualności

Czarni Lipa - Jeziorak Chwałowice 3:0

• autor: bartek000, 2012-05-20 20:09

Jeziorak przegrywa w 21 kolejce klasy A z Czarnymi Lipa 3:0, (0:0) Można powiedzieć że szerokie braki kadrowe w większym stopniu przyczyniły się do tej porażki...

Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze bo już w 3' mogli objąć prowadzenie ale zawodnik Czarnych z najbliższej odległości nie trafił w bramkę. Po nie udanej próbie strzelenia bramki Lipa coraz częściej zagrażała naszej bramce w  "poszukiwaniu" gola dającego prowadzenie lecz akcje gospodarzy pewnie blokowała obrona przyjezdnych. Jeziorak też stwarzał sobie sytuajce strzeleckie ale zawodnicy docierali tylko pod 16 metr bowiem gospodarze bardzo dobrze bronili swojej bramki. W pierwszej połowie bez zmian i wynik kończy się remisem 0 : 0.

W drugiej połowie Lipa szybko rozpoczyna grę ze środka boiska i piłka wędruje na lewą stronę do zawodnika z Lipy ten dośrodkowuje ją w pole karne a Łukasz Mach "szczupakiem" kieruje piłkę na dalszy słupek i po tym trafieniu Czarni prowadzą 1 :0.  W 70' piłkę z lewej strony boiska otrzymuje  Mariusz Woźniczka  i strzałem czubem buta z 20 metra trafia w samo okienko bramki.  11' później Czarni mają kolejną akcję która zakończyła się bramką, piłkę w polu karnym otrzymał Mariusz Woźniczka i mocnym strzałem w długi róg pokonał bezradnego Marcina Iberle. W końcówce meczu Jeziorak próbował zmniejszyć wymiary porażki ale piłka zza pola karnego wysoko powędrowała nad poprzeczką.

Bramki:
  • 1:0 Mach Łukasz
  • 2:0 Woźniczka Mariusz
  • 3:0 Woźniczka Mariusz

Jeziorak: Iberle Marcin - Rybak Karol, Kurkiewicz Paweł, Madej Piotr, Oźga Marcin - Górniak Marcin, Kuryśko Przemysław, Kurkiewicz Marcin, Tys Mariusz (Brzozowski Marcin), Kurkiewicz Grzegorz - Oźga Krzysztof.

Za tydzień zmierzymy się na własnym boisku z ostatnią drużyna w tabeli LZS Wydrza, musimy wygrać ten mecz bowiem po dzisiejszej porażce spadliśmy na 7 miejsce w tabeli, więc Panowie pełna mobilizacja!