Jeziorak Chwałowice - Unia Skowierzyn 0:0

• autor: bartek000, 2012-05-13 18:29

W meczu 20 kolejki klasy  A Jeziorak na własnym stadionie  podzielił się punktami z Unią Skowierzyn. Mecz był wyrównany natomiast nasz zespół stwarzał bardzo groźne sytuacje po których niestety nie ujrzeliśmy żadnej bramki.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny bowiem to ona stwarzała sobie wiele dogodnych sytuacji na strzelenie gola. Przez pierwszy kwadrans Jeziorak ostro atakował na bramkę przyjezdnych, najlepszą sytuację na strzelenie bramki miał Grzegorz Kurkiewicz lecz jego silny strzał z  25m minimalnie minął poprzeczkę. Kolejną okazję na zdobycie gola miał jego brat Paweł  lecz jego strzał tak i jak Grześka minimalnie minął poprzeczkę. W II połowie ponownie dominował Jeziorak, Unia jedynie wyprowadzała kontry które zazwyczaj kończyły się na tym że nasi obrońcy wybijali piłkę. Kolejną dobrą sytuację na strzelenie bramki miał Krzysztof Oźga przedarł się przez obrońców Unii i oddając mocny strzał trafił w ręce bramkarza a dobitka Marcina Górniaka była trochę niecelna. W końcówce meczu Jeziorak chciał strzelić bramkę lecz niestety piłka mimo bardzo dobrych okazji nie chciała wpaść do siatki rywala. Kolejną sytuację na zdobycie bramki miał po raz kolejny Grzegorz Kurkiewicz, jego strzał z rzutu wolnego z trudem obronił bramkarz Unii, następną sytucję miał kolejny z braci Kurkiewiczów tym razem był to Marcin jego strzał zza pola karnego z trudem obronił bramkarz Unii.

W związku z ostatnią bójką jaka doszła na boisku w Skowierzynie na meczu pojawiła się policja. Mimo obecności policjantów grupa pijanych "pseudo" kibiców z Chwałowic chciała za wszelką cenę wymierzyć sprawiedliwość braciom Mączkom za ich ostatnie wybryki ale na szczęście do niczego nie doszło.

Jeziorak Chwałowice - Unia Skowierzyn 0:0

Jeziorak: Iberle Marcin- Nowiński Paweł, Kurkiewicz Paweł, Górniak Bartłomiej, Madej Piotr - Górniak Marcin (Fietko Konrad), Tys Mariusz (Pasztaleniec Piotr), Kurkiewicz Tomasz, Kurkiewicz Marcin, Kurkiewicz Grzegorz - Oźga Krzysztof

autor: ~Unia 2012-05-13 19:36:18

avatar Dzieki za mecz i powodzenia

autor: ~JCH 2012-05-13 21:32:47

avatar Dzięki i powodzenia, oby nigdy już tak nie było jak w jesieni u was.

autor: ~anonim 2012-05-14 07:31:56

avatar wielowies - sokół 1-2

autor: ~anonim 2012-05-14 10:13:07

avatar Uzupelnij tumanie tabele.

autor: ~damiano 2012-05-14 12:43:28

avatar tuman to cię zrobił

autor: ~Kibic-wierny-TYLKO JEZIORAK! 2012-05-19 19:16:44

avatar Kurek do kurka, kurek do kurka :D