Kempus Kępie Zal. - Jeziorak Chwałowice 3:1

• autor: bartek000, 1marcinxd, 2012-05-03 20:16

W dzisiejszym meczu na neutralnym terenie Jeziorak zaliczył do swojego dorobku 4 porażkę w tej rundzie.  Jeziorak przegrał 3:1 chodź po pierwszej połowie prowadził 1:0 po bramce najlepszego strzelca Jezioraka Krzysztofa Oźgi.

Mecz zdecydowanie lepiej zaczęła drużyna gości i to ona zaczęła ostro atakować na bramkę rywala, mimo wielu akcji stwarzanych przez drużynę z Chwałowic bramkę ujrzeliśmy dopiero w 36' spotkania jej autorem był Krzysiek Oźga a asystował mu Piotr Oskroba. Piotrek upatrzył nie pilnowanego Krzyśka i posłał mu w idealny sposób piłkę po czym wyszedł on sam na sam z bramkarzem. Bramkarz gospodarzy próbując ratować swoją drużynę wyszedł na okolice 30 metra ale tam został przelobowany przez Krzyśka który po tym zagraniu miał już przed sobą tylko pustą bramkę i nie zmarnował tej sytuacji. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Jezioraka. W drugiej połowie bramki traciliśmy po własnych błędach, bramkę wyrównującą ujrzeliśmy w 55' po akcji Kępia piłka odbiła się od słupka i poleciała w lewy róg zawodnik Kępia mając 100% okazję na zdobycie gola nie zmarnował jej. Po straconej bramce Jeziorak próbował odrobić straty lecz nie wychodziło mu to najlepiej bo we wszystkich akcjach uprzedzał nas bramkarz Kępia który stał za linią 16 metra i pewnie wyjaśniał sytuacje wykopując piłki w pole lub w aut. Kolejna bramka to stały fragment gry piłka powędrowała pod nogi zawodnika z Kępia i ten w zamieszaniu skierował ją do naszej bramki. Na kolejną bramkę czekaliśmy do 86' i znowu był to gol ze stałego fragmentu gry tym razem zawodnik Kempusa skierował piłkę do naszej siatki głową, wcześniej po faulu Piotra Madeja na zawodniku Kępia sędzia obdarował go drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną i mecz kończyliśmy w 10.

Mecz zdecydowanie powinniśmy wygrać my lecz po własnych błędach traciliśmy głupie bramki, w niedzielę nadarzy się nam okazja do zrehabilitowania bowiem na własnym boisku podejmować będziemy 10 w tabeli Trucka Kotowa Wola.

Kempus Kępie Zaleszańskie - Jeziorak Chwałowice 3:1

• 0:1 Oźga Krzysztof
zawodnik Kempusu
  • 2:1 zawodnik Kempusu
  • 3:1 zawodnik Kempusu

Jeziorak: Iberle Marcin - Rybak Karol, Kurkiewicz Paweł, Madej Piotr, Górniak Bartłomiej - Nowiński Paweł (Oźga Marcin), Kurkiewicz Grzegorz, Kurkiewicz Marcin, Oskroba Piotr, Górniak Marcin - Oźga Krzysztof
Kartki: Madej Piotr - dwie żółte

autor: ~kempus 2012-05-03 23:38:15

avatar Warto też wspomnieć że Kempus to drużyna w której kilka lat tam grał nasz bramkarz - Marcin Iberle więc dziś stoi przed wielką szansą ażeby udowodnić że działacze tego klubu źle zrobili puszczając go do nas. Ale to teraz ich sprawa bo mają czego żałować! ------
hahaha naprawde jest czego, chyba kolege piszacego zapowiedz meczu troszke ponioslo hehehe a tak pozatym to chyba piszacy ten artykul byl na innym meczu skoro jeziorak powinien wygrac ten mecz ale ten mecz to juz historia i gramy dalej kempus

autor: ~Jeziorak 2012-05-04 13:43:16

avatar Marcin jest prze hu...j :D dobrze zrobił odchodząc od was! Gdy byś był na naszych meczach to byś widział jakie piły ciągnie! a nie jak wasz małpa stoi na 25 metrze i spokojnie go kazdy moze lobowac :d nie oceniaj po 1 meczu zawodnika

autor: ~kempus 2012-05-04 22:04:25

avatar nie oceniam po jednym meczu bo akurat kilka ogladalem,orazi wiem co bronil na kepiu i dokladnie to samo robil w niedzielnym meczu a wiec szalu nie bylo, a to gdzie gra to jego wybor, a zazwyczaj gra tam gdzie nie ma rywalizacji na pozycji bramkarza taka prawda (troche wiem kibicuje kępiu juz ponad 10 lat i widzialem jak bylo) , a ze u wy traktujecie go jak gwiazde , nikt wam nie broni tylko ze troche smieszne to jest, ale koniec tematu i powodzenia w kolejnych meczach

autor: ~anonim 2012-05-05 07:56:18

avatar Chłopie, może i nie ma rywalizacji ale jest świetnym bramkarzem! Nie gra u nas jeszcze nawet rundy ale już nas tyle razy uratował że należy mu się miano tej gwiazdy! I jest 1000000000000% razy lepszy od tego waszego bramkarza - pajaca!

autor: ~anonim 2012-05-05 12:49:47

avatar Małpy!