Strona klubowa

Aktualności

KOLEJARZ KNAPY - JEZIORAK CHWAŁOWICE

• autor: 1marcinxd, 2012-04-05 08:13

Już za dwa dnia (Wielka Sobota) inauguracja rundy wiosennej! Jeziorak w tym meczu uda sie do Knap gdzie zmierzy się z ostatnim w tabeli Kolejarzem Knapy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00!

Kolejarz jak już wyżej wspominałem znajduję się na ostatnim miejscu w tabeli. W 13 spotkaniach zdołał tylko raz wygrać (z Koniczynką 1:4) oraz raz zremisować (z LZS Jadachy 2:2), pozostałe spotkania to porażki a w niektórych nawet bardzo wysokie.
Tak było również w przypadku jesiennego spotkania pomiędzy Jeziorakiem i Kolejarzem. Nasza drużyna liczyła na ciężki bój natomiast po 90 minutach gry nasza drużyna lekko pokonała przyjezdnego Kolejarza aż 6:1.
W długiej zimowej przerwie Kolejarz ciężko trenował żeby odrobić wiosną stratę i nie spaść do B - klasy. Na temat transferów nie posiadamy niestety żadnych informacji natomiast wiemy że Kolejarz w przerwie rozegrał jeden sparing mianowicie było to spotkanie z Koniczynką gdzie Kolejarz pokonał zespół z Ocic 2:1.
Sytuację w naszym klubie powinno znać dużo osób, nie jest ona za ciekawa ale również nie wolno narzekać że jest źle. Niestety wielką nie wiadomo w tym meczu będzie gra naszej drużyny. Po sparingu z Radosanem niestety nie można było zobaczyć jak się będzie prezentować nasza drużyna ponieważ boisko (o ile można go tak nazwać) na to nie pozwalało.
Pewne jest że jutrzejszy mecz nie będzie łatwy tym bardziej że Kolejarz chce za wszelką cenę wydostać się z trefy spadkowej i w następnym sezonie również prezentować naszą A - klasę. Więc czeka nas ciężki mecz ale wierzymy że Jeziorak wygra!

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00! Dwie godziny wcześniej zagrają juniorzy o których meczu można przeczytać tutaj! Wyjazd na mecz o godzinie 11.00 busem z rynku! (Prosimy o punktualność)