TUŻ PRZED RUNDĄ..

• autor: bartek000, 1marcinxd, 2012-03-27 20:49

Na ponad tydzień przed rundą postanowiliśmy przedstawić Państwu sytuacje w jakiej obecnie znajduję się nasz ukochany klub. W rozwinięciu znajdują się informacje dotyczące m.in. roszad w kadrze, treningów, sparingów itd.

Przygotowania do rundy wiosennej prawie zakończone.. a w drużynie Jezioraka Chwałowice wielkie zmiany! (niestety) Z funkcji trenera zrezygnował Pan Adam Surma który pracował z nami zaledwie pół roku! Jego bilans z naszą drużyną po rundzie jesiennej to 6 wygranych, 4 remisy i aż 3 porażki. Oczekiwania wszystkich były zdecydowanie większe ale niestety nie udało się.. Za wspólną pracę Panu Adamowi dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Z drużyną Jezioraka pożegnało się również kilku zawodników: 38 letni napastnik Mariusz  Pasztaleniec który na zasadzie wolnego transferu przeszedł do B - klasowego Radosanu Radomyśl, bramkarz Piotr Żak który zakończył karierę w Jezioraku z powodu kontuzji oraz bramkarz Rafał Pałka który nie wznowił treningów. Obecnie na wypożyczeniu przebywa dwóch podstawowych zawodników z naszego klubu, są to Andrzej Oskroba oraz Rafał Suszek którzy obecnie będą reprezentowali barwy A - klasowego GKS-u Gościeradów. Do kadry naszej drużyny dołączy prawdopodobnie kilku juniorów: Przemysław Kuryśko, Marcin Oźga, Patryk Piłat oraz Marcin Kurkiewicz. Warto też wspomnieć o zawodnikach którzy studiują lub pracują, Jest ich kilku w naszych szeregach więc trzeba i brać taki wariant pod uwagę że nie zawsze będą do dyspozycji.

PRZEWIDYWANA KADRA NA RUNDĘ WIOSENNĄ:
  • Bramkarze: Marcin Iberle, Mariusz Fietko
  • Obrońcy: Karol Rybak, Piotr Madej, Krystian Gąsiorowski, Andrzej Majewski, Paweł Kurkiewicz, Bartłomiej Górniak, Marcin Oźga
  • Pomocnicy: Grzegorz Kurkiewicz, Paweł Nowiński, Piotr Oskroba, Marcin Górniak, Mariusz Tys, Paweł Czerpak, Marcin Kurkiewicz, Patryk Piłat
  • Napastnicy: Krzysztof Oźga, Paweł Ziółkowski, Przemysław Kuryśko

W przeciągu 5 miesięcy przerwy nasza drużyna niestety zapadła w zimowy sen. W przeciągu tego czasu Jeziorak nie trenowała jak inne drużyny z naszej ligi i okolic, natomiast rozegrał tylko i aż 2 sparingi z rywalem za miedzy - Radosanem Radomyśl. O ile pierwszy rozgrywany na orliku pokazał że nie jest tak źle jakby mogło się wydawać o tyle drugi który był prawdopodobnie już ostatnim sprawdzianem przed zbliżającym się ligowym spotkaniem dał wszystkim dużo do myślenia. Niestety gra naszego zespołu nie była zbyt piękna ale to między innymi dlatego iż w podstawowym składzie znalazło się aż trzech juniorów którzy do tej pory nie mieli za dużo wspólnego z grą w seniorach. Brakowało im zgrania, pewności i przede wszystkim doświadczenia które o wiele każdemu zawodnikowi pomaga.

Nasza drużyna jak już wcześniej wspominałem co prawda nie zaczęła takowych oficjalnych treningów natomiast co tydzień (wtorek i piątek) nasi zawodnicy spotykają się na orliku w Chwałowicach na tzw gierce. Wszystkich którzy by chcieli pograć zapraszamy w te dni na godzinę 18.00!

Przypominamy również że pierwszy mecz w rundzie wiosennej odbędzie się 7 kwietnia (Wielka Sobota) w Knapach z tamtejszym Kolejarzem, warto też wspomnieć że w rundzie jesiennej to Jeziorak był górą i pewnie pokonał przyjezdnych 6:1.

Mamy nadzieję że przybliżyliśmy Państwu sytuację w naszym klubie przed nadchodzącą rundą która nie oszukujmy się jest na prawdę ciężka. Będzie to bardzo trudna runda ale musimy ją przetrwać i przetrwamy!
Celem już na ten sezon na pewno nie jest awans a utrzymanie jak najwyższej lokaty. Utrzymanie obecnego miejsca dla tak okrojonej kadry będzie na prawdę wielkim sukcesem dlatego też trzymajmy mocno kciuki za naszą drużynę i pomagajmy jej na każdym kroku!

Jeżeli nie wzięliśmy jakiegoś zawodnika pod uwagę w przewidywanej kadrze na nadchodzącą rundę to serdecznie przepraszamy i prosimy o upomnienie się w komentarzu!

autor: ~KONDZIK 2012-03-28 22:48:47

avatar SPARING PRAWDOPODOBNIE W NIEDZIELĘ Z WYDRZĄ U NAS. poZDRAWIAM I ZAPRASZAM NA ORLIK W PIĄTEK

autor: ~KONDZIK 2012-03-29 22:08:54

avatar SPARINGU NIE BĘDZIE NIC MI SIĘ NIE UDAŁO ZAŁATWIĆ NAJPRAWDOPODOBNIEJ Z WOLĄ NA TYGODNIU ALE WSZYSTKO BĘDZIE WIADOMO W PONIEDZIAŁEK