Strona klubowa

Aktualności

Podsumowanie rundy jesiennej!

• autor: 1marcinxd, 2011-11-26 11:01

Runda jesienna już dawno stała się historią! Mimo to warto przypomnieć to co miało miejsce przez te kilka miesięcy kiedy to kluby stalowowolskiej klasy A walczył o jak najlepszą pozycję.

Zapraszamy do podsumowania które znajduję się w rozwinięciu newsa

Runda jesienna już za nami! Nasza drużyna w 13 spotkaniach zgromadziła na swoim koncie 22 punkty i uplasowała się dopiero na 5 miejscu z 13 punktową stratą do lidera. Niestety nie tego spodziewali się kibice jak i sami zawodnicy. W ubiegłym roku walczyliśmy o awans i dopiero na koniec sezonu przegraliśmy ten ciężki bój a w tym roku nie możemy sobie nawet poradzić z drużynami z końca tabeli.. Niestety. Przejdźmy do początku!
Już pod koniec sezonu 2010/2011 wiadome było że ze stanowiskiem trenera pożegna się Sławomir Sobiło. Zarząd naszego klubu szybko znalazł zastępce - Adam Surma. Nowy trener zaczął przygotowania do nowego sezonu w połowie lipca. W między czasie rozegraliśmy dwa sparingi z GKSem Gościeradów (4:3) oraz LZSem Wydrza (4:2) oba sparingi wygraliśmy i wszystko wskazywało na to że idziemy w dobrym kierunku. Warto wspomnieć o transferach przed nową rundą. Z drużyny odeszli Paweł Wydra (San Kłyżów) oraz Wojciech Duma (?) zaś do drużyny dołączyli Górniak Marcin (Stal Stalowa Wola), Rybak Karol, Pałka Rafał (wznowili treningi) oraz w trakcie rundy Marcin Iberle (Zbydniowianka Zbydniów).

Przejdźmy już do rundy:
   • 1. kolejka: Jeziorak - Kolejarz, Pierwszy mecz sezonu zapowiadał się ciężko.. Ale na nasze szczęście zakończył się fantastycznie ponieważ wygraliśmy aż 6:1 i objęliśmy prowadzenie w tabeli!
   • 2. kolejka: Sokół - Jeziorak, Jeziorak po pewnej wygranej chciała podtrzymać dobrą passę ale niestety. Sokół po pierwszej połowie wygrywa z nami już 0:2. Po wejściu w drugiej połowie na boisko Ziółkowskiego gra się odmieniła i szybko doprowadziliśmy do remisu. Niestety zabrakło już czasu na wywiezienie kompletu punktów.
   • 3. kolejka: Jeziorak - Korona, Spadkowicz z okręgówki przyjeżdża do Chwałowic. Zapowiada się ciekawe spotkanie i tak rzeczywiście jest. Korona w pierwszej połowie wychodzi na prowadzenie. Natomiast w drugiej połowie inicjatywę przejmuje Jeziorak i spotkanie kończy się wynikiem 2:1.
   • 4. kolejka: Sanna - Jeziorak, I znów ciężki mecz i znów wymagający rywali. Nasza drużyna za wszelką cenę chcę wygrać ale niestety nie pozwala jej na to bramkarz drużyny Rafał Pałka który przy dwóch bramkarz popełnia karygodne błędy. Mecz kończy się wynikiem 4:2 dla gospodarzy.
   • 5. kolejka: Jeziorak - Kempus, Kolejny spadkowicz gości w Chwałowicach. Drużyna z Kępia przed tym spotkaniem spisywała się bardzo słabo i liczyliśmy na wygraną niestety po 90 minutach cieszyć się mogli tylko zawodnicy Kempusu.. Nasza drużyna zagrała bardzo słabo w wyniku czego poniosła kolejną porażkę i na dodatek przegrała pierwszy raz od ok. 2 lat na własnym boisku.
   • 6. kolejka: Truck - Jeziorak, Jedziemy na ciężki teren do Kotowej. Nasza drużyna po dwóch porażkach z rzędu chcę w końcu wygrać i tak się staje. Jeziorak po 90 minutach okazuje się minimalnie lepszy od Trucku i w końcu mamy 3 punkty.
   • 7. kolejka Unia - Jeziorak, Nasz zespół jeszcze nigdy nie wygrała z Unią. Mecz zaczął się po naszej myśli ponieważ objęliśmy prowadzenie już w 20 minucie. Od tego momentu zaczęły puszczać graczom Unii nerwy i kończyli mecz w 8 a powinni w 7.. Niespodziewanie osłabiona Unia doprowadziła do remisu po błędzie Pałki ale w doliczonym czasie gry nasza drużyna strzeliła dwie bramki i dokonała coś co było do tej pory nie możliwe!
   • 8. kolejka: Jeziorak - Czarni, W tym meczu liczyło się tylko zwycięstwo i tak się stało. Wygraliśmy minimalnie ale bez żadnych problemów chociaż mecz kończyliśmy w 9 i na dodatek bez bramkarza
   • 9. kolejka: LZS Wydrza - Jeziorak, Jedziemy do Grębowa gdzie swoje mecze rozgrywa Wydrza w roli faworyta a wracamy tylko z jednym punktem.. W tym meczu po raz pierwszy w naszej drużynie zagrał Marcin Iberle
   • 10. kolejka: Jeziorak - Łęg, W końcu Jeziorak rozegrał dobre zawody efektem czego było pewne i wysokie zwycięstwo. Łęg w ogóle nie istniał natomiast nasza drużyna cały czas atakowała a na koniec nawet strzeliła sobie bramkę żeby przeciwnicy nie wracali smutni do domu - to się nazywa klasa.
   • 11. kolejka: Koniczynka - Jeziorak, Miały być łatwo zdobyte punkty a tu kolejny zawód. Koniczynka była przed tym meczem na ostatnim miejscu i wszystko wskazywało na to że powinniśmy wygrać. Niestety według wszystkich Koniczynka w tym meczu zagrała najlepszy mecz rundy i urwała nam punkty.
   • 12. kolejka: Jeziorak - OKS Wielwieś, Nie pokonany jak do tej pory lider gości w Chwałowicach. Nasza drużyna nie zwykle zmotywowana chcę w końcu wygrać z OKSem ale tylko na chęciach się skończyło ponieważ nasz zespół był nie skuteczny a Wielowieś swoje trzy strzały w światło bramki zamieniła na 3 bramki i punkty pojechały do Wielowsi.
   • 13. kolejka: LZS Jadachy - Jeziorak, Na ostatni mecz rundy wyruszamy do Chmielowa. Niestety w bardzo okrojonym składzie ale mimo to remisujemy z Jadachami.

Reasumując to nie była najlepsza runda w naszym wykonaniu. Wszyscy czekali i spodziewali się czegoś więcej po ostatnich dwóch sezonach no a wyszło jak wyszło..

• Najlepszy zawodnik rundy - ?

Miejmy nadzieję że zbliżająca runda przyniesie nam o wiele lepsze wyniki dzięki czemu nasza drużyna z meczu na mecz będzie piąć się ku górze żeby na koniec sezonu znaleźć się na pierwszym miesjcu!